Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım )
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_lcap96%Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_lcap1%Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_lcap1%Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_lcap3%Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım ) I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe'nin yıldızı Tadic'ten çok konuşulacak şampiyonluk itirafı! ''İpler artık Galatasaray'ın elinde''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:58:59

» Fenerbahçe karşısında takımını 10 kişi bırakan Al-Musrati Beşiktaş taraftarının sabrını taşırdı! "Tarihin en büyük kazığı"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:57:12

» Beşiktaş, Kadıköy'de kırmızı görmeden duramıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:24

» Derbi tarihinde bir daha kolay kolay yaşanmaz... Fenerbahçe tribünlerinden sürpriz hareket!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:40

» Trendyol Süper Lig'in 34. haftasında Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Beşiktaş, 2023-2024 sezonunda oynadığı tüm derbileri kaybetti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:54:41

» Buse Naz Çakıroğlu, üst üste üçüncü kez Avrupa şampiyonu oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:51:28

» Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:04

» İzmir'de 8 kişilik bir erkek grubu bekarlığa veda partisi düzenlemek için bir eğlence mekanından rezervasyon yapmak istedi. Ancak grup erkeklerden oluştuğu için ve içki içtikten sonra çevredekileri rahatsız edebileceklerinden dolayı bu talep kabul edilmed
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:55

» Kargo iadesi kutusunun içinden kedi çıktı! Sahipleri yanlışlıkla gönderdi... Depo çalışanlarını hayrete düşürdü
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:16

» Kemik parçaları bulunmuştu! Korhan Berzeg'i arama çalışmalarında yeni detay: Gözler artık o ihtimale çevrildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:42:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Video Düzenleme Programları - Movie Maker - Sony Vegas Pro - ( Videolu Anlatım )

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Harika oldugunu düşündüğüm bir paylaşımla karşınızdayım. Öncelikle Resimli anlatım yapıcaktım ancak Resim Silinir Video Kalır düşüncesindeyim. 

Video Düzenleme Programları

İlk olarak basit ve kullanışlı olan Movie Maker İle Başlıyalım.

NE İŞE YARAR ?

Windows Movie Maker ile ev ortamında profesyonel videolar veya sunumlar hazırlamanız mümkün. Slayt gösterilerini ve videoları alma ve düzenleme
Fotoğrafları ve çekimleri bilgisayarınızdan veya fotoğraf makinenizden hızlıca Movie Maker'a ekleyin. Ardından istediğiniz gibi filminize hassas ayarlar yapın. İstediğiniz şeyleri taşıyabilir, geçişler animasyonlar ve görsel efectler ekleyip hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz; her şey size bağlı.

Movie Maker Programını Nasıl İndiririm... ? 

Zannedersem Movie Maker Vista için yapılmış Vista'da kendisi var zaten. (Burada tam emin değilim benim pc vistaydı vardı win7 ' e geçtim biraz önce baktım yoktu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Belki hespinde oluyordur. Neyse burda önemli konu bu değil) Başlat Çubugundan arama bölümüne Movie Maker yazın program gelmediyse üzülmeyin.
Ücretsiz olarak Windosun Kendi sitesinden indirebilirsiniz. 

BUYRUN İNDİRME LİNKİ BU YAZIYA TIKLAYIN

Peki Movie makerı nasıl öğrenip kullanabilirim ?

Tek yapmanız gereken Videoyu İzlemek Ve dersi izleyerek Öğrenmek...!

Peki bu videoda öğrendiklerimle Güzel bişeyler Hazırlayabilirmiyim...?

Ben kötü yapmayacağınıza eminim video uzun sürmesin çok işim var diye 
Enver Yılmazın - Mapushane Şarkısını Biraz kısalttım ve kendi Sevdiğim Resimleri
Ekledim Sırf Size Örnek olsun diye bakabilirsiniz.

Sıra Geldi Sony Vegas Pro 11 

SONY Vegas, dünya çapında ünlü, güvenilir ve kullanması kolay profesyonel bir medya editör programıdır. Kendi özel filmlerinizi, resim slaytlarınızı veya sunumlarınızı yaratabilirsiniz. Video kameranızdan aldığınız medya kliplerinizi veya resimlerinizi programın çizelgesine kolayca dahil edebilirsiniz.

Özellikler:
Özel efektler ve başlıklar ilave edebilme
Yakınlaştırma, döndürme, boyutlandırma gibi özellikler
Çoklu menüler
Asimetrik destek
Dış DV monitor desteği
Aynı anda birden fazla işlem yapabilme
Sınırsız sayıda işlemi geri alma veya ileri alma
Kolay çoklu medya yaratma
Video dosyalarında AVI, DV, SWF ve MPEG 1 & MPEG 2 formatlarında çalışma
Resim dosyalarında BMP, GIF, PSD, JPG formatlarında çalışma
Ses dosyalarında WAV, MP3, AIF, PCA, Ses CD’si formatlarında çalışma
İki boyutlu ve 3 boyutlu efektler
Ses ve medya dosyalarını senkronize etme
ve daha bir çok özellik….

İndirme Linki :
Sürüm demo arkadaşlar benim kullandıgım tüm özellikler var mı bilmiyorum varsada gelişmiş efectleri olmayacağı kesin Full sürüm paylaşmak yasak oldugu için paylaşamıyorum. Siz Satın alırsınız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Biliyorsunuz çogu programı satın alıp kullanıyoruz HAnnnY Ayıq oL [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DEMO SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İSTEYENLER TIKLA İNDİR 

Peki bunu nasıl kullanıcam kullanmayı bilmiyorum ?

Hiç üzülme onuda anlattım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yapman gereken tek şey videoyu izlemek ve öğrenmek.

Hiç Bilmeyen Biri Bu Programla Ne Yapabilir ki ?

Bi örnek gösterseydinde bu programda neler yapabilirdik görseydik diyenler için Örnek Video Bile hazırladım.. Programı gece indirdim Çok özel efectler fln eklenebiliyor istedigin herşeyi yapman mümkün bu programı sevdim ama ben daha yeniyim anca bu kadar yaptım ilk günün günahı olmaz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]