۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_lcap96%۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_rcap 96% [ 915 ]
۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_lcap1%۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_rcap 1% [ 7 ]
۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_lcap1%۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_rcap 1% [ 6 ]
۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_lcap3%۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩ I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

۩۩۩ k750 yi w800 yapma-menü ikonu değişimi-ve dahası [VİDEOLU ANLATIM]۩۩۩

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

uzun bir süre forumda yokum..bu konuyla ilgili sorularınızı konuya mesaj atarak belirtiniz..bana özel mesaj yollayanların mesajları internette olmayacagımdan yanıtlanmayacaktır..bölümdeki arkadaslar size bu konuda yardımcı olacaklardır...

VİDEOLU ANLATIM MESAJIN SONUNDADIR...

Lütfen konunun diğer sayfalarını da kontrol ediniz...

Telefonunu k750 den w800 e çevirdiği ve daha kaliteli bir model kullanmaya başladıgı halde hemen geri dönmek isteyen, üstüne bir de hesap sorar gibi konusanlar nedeniyle şu açıklamayı yapıyorum...eğer w800 ün nasıl bir telefon oldugunu görmek istiyorsanız telefoncularda gidin, bakın, tatmin olun...geri dönme derdinde olanlar hiç ugrasmasın w800 yüklemeyle...ben yöntemi anlatıyorum...her CID versiyonu ile denemedim tek bi telefonum var onunla denedigimi anlattım...BAŞARI SAĞLADIM VE ASLA GERİ DÖNMEM...diğerleri ise başkaları tarafından denenmiş diyorum yine anlatamıyorum...konudaki son bilgilendirmedir bu...aynı şeyler gelirse konuyu kilitleyeceğim ve bilgileri sileceğim...
Bu işlemlerin tamamı bilgilendirme amaçlı verilmiştir...yaptıgınız işlemler sonucu telefonunuzda meydana gelecek sorunları en aza indirmek için ayrıntılı bir şekilde paylaşılmıştır..buna rağmen telefonunuzda meydana gelebilecek sorunlardan ben mesul değilim..şimdiden belirteyim...düzgün bir yol izlerseniz ve anlatılanları harfiyen yaparsanız telefonunuzdaki değişimleri görebilirsiniz...

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]