Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_lcap96%Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_lcap1%Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_lcap1%Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_lcap3%Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cep telefonuna bilgisayardan 3gp video yapma / Resimli anlatım

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Program Adı: Xilisoft 3Gp Video Converter
Boyut: 13.8 MB
Versiyon: 3.1.21
Lisans: Shareware
Platform: Windows Tümü
Program Linki: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Program Tanıtımı:

Xilisoft 3GP Video Converter mükemmel özelliklere sahip bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Özellikle mobil telefonlarda video izlemek için kullanılan 3GP, MPEG-4 ve 3G2 biçimlerine diğer video biçimlerinden dönüşüm yapmak amacıyla kullanılan yazılım aynı zamanda bu video biçimlerinden diğer popüler video biçimlerine de dönüştürme yapabilmektedir. Dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı biçimde gerçekleştirmekte ve çok kaliteli sonuçlara ulaşabilmektedir. Kullanımı da çok kolay olan yazılımın tüm özellikleri aşağıda ayrıntıları ile açıklanmıştır.

Yazılımın Genel Özellikleri

# 3GP, 3G2 (3GPP2) ve MPEG-4 biçimleriyle, tüm mobil telefon video biçimlerine destek vermektedir.
# DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, AVI, MPEG, WMV biçimli video dosyalarını 3GP, 3G2 ve MPEG-4 biçimlerine dönüştürebilmektedir.
# 3GP video biçimini popüler ses dosyalarına dönüştürmekte, MP3 ve WAV biçimlerini içermektedir.
# Toplu dönüştürme desteği sunmaktadır.
# Çoklu kullanım desteğiyle aynı zamanda birçok dosyayı dönüştürebilmektedir.
# 3gp ve Mpeg-4 dosyaları dönüştürülürken siz işlemi durdurabilir, duraklatabilir ve istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.
# Varsayılan ayarları kullanabilirsiniz veya kendi ses ve video çözücülerinizin parametrelerini ayarlayabilirsiniz.
# Önizleme desteği ile video dosyalarını dönüştürme işleminden önce seçerek izleyebilirsiniz.
# Herhangi bir klip veya dosya parçasını dönüştürebilirsiniz. Yazılım kullanıcılara başlangıç noktasını seçmek ve devam etmek istediklerinde izin vermektedir.

Programın Resimli Anlatımı:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 714x536 and weights 105KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 715x536 and weights 95KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 715x536 and weights 91KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 715x536 and weights 88KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 716x538 and weights 105KB.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]