Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_lcap96%Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_lcap1%Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_lcap1%Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_lcap3%Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" 640xauto
Şarkıcı Çağla Taşdelen'le TikTok'ta yayına katıldı. Taşdelen'le canlı yayında muhabbet eden olan Ortaç, ona karşı olan ilgisinden bahsetti.

Çağla Taşdelen canlı yayında "Serdar Bey" deyince Serdar Ortaç sinirlendi! "Küfür edeceğim şimdi" 640xauto

"ŞİMDİ KÜFÜR EDECEĞİM"

"İnanıyorum aşkı bulacağım ben. Henüz evde kalmış gibi hissetmiyorum Serdar Bey"diyen Çağla Taşdelen'e Serdar Ortaç kızdı.Ortaç, "Benden iyisi mi var? Bilemiyorum aslında... Şimdi küfür edeceğim halen daha Serdar Bey'le devam et sen. Makyajsız botoksuz Çağla gibi kız seviyorum" ifadelerini kullandı.Çağla ise "Arkadaşlar şu an şaka yapıyor" dedi. Ortaç, ise "Yok hiç şaka yapmıyorum" şeklinde yanıt verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]