Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_lcap96%Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_lcap1%Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_lcap1%Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_lcap3%Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Chloe Loughnan Ortaç, Serdar Ortaç'ın anlatılmayacak her şeyi herkese anlattığını ve bundan rahatsızlık duyduğunu belirtti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Serdar Ortaç’ı kızdıracak! Ortaç’ın eşi Chloe, “eşinizin sevmediğiniz bir özelliği var mı?” sorusuna ilginç bir yanıt veren güzel model, özellikle borç, para, kumar konularının konuşulmasından rahatsızlık duyduğunu belirtti.
“Söylenmeyecek her şeyi herkese anlatıyor. Biraz geveze, boş konuşuyor. Gereksiz laflar edip beni sinirlendiriyor. Örneğin borç, kumar, para işlerini konuşmasını sevmiyorum. ‘Yapma’ diyorum, dinlemiyor.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]