Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_lcap96%Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_lcap1%Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_lcap1%Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_lcap3%Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 6.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:51:50

» 6.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:50:39

» Fenerbahçe de istiyordu! Shane Larkin kararını verdi, imzayı attı 4 yıl daha Anadolu Efes'te
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:46:21

» Sivasspor karşısında 2 gol atan Mauro Icardi'den maçın ardından Fenerbahçe'ye gönderme!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:41:29

» Bülent Uygun 6-1'lik mağlubiyetin ardından çok ilginç bir açıklamada bulundu! "Bilseydim Taha Akgül'ü getirirdim"
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:40:46

» Cengiz Ünder'den Fenerbahçe'ye veda ediyor! İtalyanlar yeni takımını bile açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:39:25

» Fenerbahçe'de İsmail Kartal'a yol göründü! Yeni hoca Mourinho... Ali Koç sözlü anlaşmaya vardı, sözleşme süresi bile belli
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:38:39

» Karadeniz derbisinde Samsunspor Trabzonspor'u tam 19 yıl sonra mağlup etti! Karşılaşmanın ardından saha içi karıştı... Uğurcan Çakır'dan Markus Gisdol'e saldırı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:36:39

» Süper Lig ekibinden Gedson Fernandes için çift haneli transfer teklifi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:34:30

» ''Beşiktaş'ın mülklerini satacaklar" olay yaratan iddia...
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:33:57

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Şarkıcı Serdar Ortaç önceki akşam eşi Chloe Loughnan Ortaç’la birlikte Kuruçeşme’de bulunan Huqqa adlı mekanda akşam yemeği yedi. Akşam yemeği sonrası İrlandalı eşini, stilist Ebru Pırıl’la birlikte baş başa bırakan Serdar Ortaç yeni albümünün kayıtları için arabasını Huqqa’da bırakıp ofisine gitti.
Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. Serdar-ortac-sli
Foto: Mustafa DERYAHAN

EŞİM BENİ BEKLEDİ
Saat 23.00 sularında eşi Serdar Ortaç’ı mekan kapısında arkadaşlarıyla bekleyen Chloe Loughnan Ortaç, yakın dostlarıyla birlikte öz çekim yarışına girdi. O anlar objektiflere bu şekilde yansıdı. Arkadaşlarını tek tek uğurlayan Chloe Loughnan Ortaç’ı mekandan almak için eşi Serdar Ortaç geldi. Gazetecilerin “Serdar Bey eşiniz mekandan ayrılmak için sizi bekledi.
Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın ehliyet aldığını açıkladı. Serdar-ortac-sli-2
Foto: Mustafa DERYAHAN

Acaba eşinizin araç kullanmak için sürücü belgesi mi yok?” şeklindeki sorusuna Serdar Ortaç “Eşimin hem uluslararası hem de geçtiğimiz günlerde hak kazandığı Türkiye sürücü belgesi var. Sadece eşim beni bekledi. Şarkı kayıtlarımı yaptıktan sonra onu almaya geldim” sözleriyle cevap verdi. Mutlu aile tablosu çizen ikili daha sonra Serdar Ortaç’ın kullandığı arabayla evlerinin yolunu tuttular.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]