Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_lcap96%Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_lcap1%Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_lcap1%Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_lcap3%Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türk pop müziğinin önemli selerinden biri olan Serdar Ortaç, "Hastalığım devam ediyor. Alıştım hastalığıma. Dışarıdan iyi görünüyorum, içi biraz yorucu. Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" şeklinde konuştu.
-
Serdar Oartaç, İzmirli sevenleriyle buluştu. İzmir'in Menderes ilçesinde bulunan Sunis Efes Royal Palace Resort'de sahneye çıkan ünlü sanatçı, hayaranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Ortaç, İzmirli hayranları için 1994 yılından bugüne kadar yazdığı birçok eserini İzmirli konuklarıyla beraber söyledi.
Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. Serdar-ortac-1
İki saate yakın sahnede kalan Ortaç, birbirinden güzel şarkılarının yanında ekibiyle hazırladığı özel şovlarla sevenlerini coşturdu. Konserden önce, İHA'ya hastalığı ile alakalı açıklamalarda bulundu.Unlü şarkıcı, "Hastalığım devam ediyor. Alıştım hastalığıma. Dışarıdan iyi görünüyorum, içi biraz yorucu. Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor. Bol bol spor yapmak lazım" dedi.
-
Ünlü sanatçı albümü Gıybet hakkında da açıklamalrda bulundu: "Yeni albümümü çıkarttım. Gıybet, dedikodu anlamında. Ben manasını bile yeni öğrendim. Güzel bir şarkı oldu. Albümdeki 10 tane şarkı var, çok güzel oldu. Beş tane damar slow var, beş tane hit hızlı var. Güzel bir albüm, dinledikçe daha da tadını alacağız" diye konuştu.
Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. Serdar-ortac-2
İzmir'i çok sevdiğini ifade eden Serdar Ortaç sözlerini şu şekilde sürdürdü: "İzmir benim her yaz geldiğim bir yer. İzmir'den Çeşme Alaçatı'ya geçiyorum. Alaçatı'da konserlerimi bitiriyorum. İzmir'i çok seviyorum. Tam yaşanılacak bir yer bence. İleride emekli olunca İzmir'e yerleşebiliriz ama kışın nasıl olur onu bilmiyorum. Emeklilik, daha şarkı yazdığım sürece gelmez ama herhalde 55 yaşında emekli olurum."
-
Yaklaşık 2 saat sahne alan ünlü sanatçı, konserini bitirdikten sonra konser alanını terk etti. Korumaların yardımıyla arabasına götürülen Serdar Ortaç'ın yorgun hali gözlerden kaçmadı.
Serdar Ortaç, hastalığıyla ilgili açıklamada bulundu. Ortaç, "Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor" dedi. Serdar-ortac-3

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]