Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_lcap96%Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_lcap1%Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_lcap1%Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_lcap3%Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçtiğimiz aylarda, ilk olarak geçirdiği sinir krizi sonucunda 10 gün hastanede kalan Şafak Sezer, bu zorlu süreci atlatmasının ardından kalp krizi geçirmiş ve kalbine stent takılmıştı.
Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. Safak-sezer-ic-3-1

Şafak Sezer bu zor günleri geride bırakmış olacak ki önceki gece yakın bir arkadaşı ile beraber Reina'ya eğlenmeye gitti.
Şafak Sezer, önceki gece Reina çıkışında görüntülendi. Safak-sezer-ic-1

Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sezer “Gayet iyiyim arkadaşlar. Bir sorun, bir sıkıntı kalmadı. Hepinize teşekkür ediyorum, iyi geceler diliyorum ve ben gidiyorum” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]