Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_lcap96%Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_lcap1%Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_lcap1%Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_lcap3%Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şafak Sezer önceki akşam arkadaş grubuyla Cihangir'deydi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şafak Sezer, bu sene gişede hayal kırıklığı yaşadığı “Kolpaçino -3. Devre” filminin dördüncüsünü çekeceğini söyledi. Üçüncü filmde yer alan Erkan Petekkaya’nın yeni projede de yer alacağını söyleyen Sezer, film dışında dizi projesi yapmak istediğini de söyledi. Son dönemde hakkında çıkan hastalık haberleri içinde konuşan ünlü komedyen “Hayatım dram, artık komedi dizilerine geri dönmek, gülmek istiyorum. Kilo veriyorum. Sağlığım için kendime iyi bakmaya çalışıyorum. Kas boşalması gibi durumlar yaşadım. Şuan sağlığım yerinde” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]