Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_lcap96%Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_lcap1%Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_lcap1%Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_lcap3%Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şafak Sezer'in hışmından bu kez bir hayranı nasibini aldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İddiaya göre, geçtiğimiz hafta İstinye'deki bir alışveriş merkezinin içindeki kafede meydana gelen olayda Sezer, yanına gelen bir hayranının yaptığı şakayla adeta çılgına döndü.
-
Oyuncu, masasına yaklaşan kişinin "Şafak Bey beni tanımadınız mı? Ben reklamcıyım" demesi üzerine "Hayır çıkaramadım" karşılığını verdi. Şakayı sürdüren hayranı oyuncunun bağırmasıyla ne yapacağını şaşırdı. Hayranını kovalayan Sezer'i arkadaşları yatıştırdı.
-
Komedyen daha önce sette bir kameramanın kulak zarını patlattığı için hakim önüne çıkmıştı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]