'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_lcap96%'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_lcap1%'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_lcap1%'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_lcap3%'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Oyunculuk sektörüyle ilgili belki de en fazla bilgiye ve anıya sahip olan Gani Müjde piyasadan pek çok isimle ilgili anılarını anlattı. Sözlerine, son filminde yer verdiği Tolgahan Sayışman ile başlayan Müjde şöyle konuştu: “Oyuncu ararken Şükrü bana ‘Tolgahan’ı al’ dedi. ‘Bana kalas gibi adam verme’ dedim. Baktığın zaman Tolgahan, drama oyuncusu. Çok iyi oynadı. Kendini kaptırdı rolüne.Kalas gibi bir adamı alıp oyuncu yapamam. Uğraşamam. Hayat çok kısa.”
'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. Tolgahan-sayisman-ic

ŞAŞIRTAN BARIŞ ARDUÇ İTİRAFI
Gani Müjde, katıldığı programda Kiralık Aşk dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Barış Arduç’a da değindi. Pis Yedili dizisinin castını oluştururken kendisinin karşısına çıktığını söyleyen Müjde sözlerini şöyle sürdürdü; “Pis Yedili’yi çekerken bir bölüm oyuncusu geldi. Hiç dikkatimi bile çekmedi. Yıllar sonra ‘Abi o bölüm oyuncusu Barış Arduç’tu biliyor musun’ dediler. Nereden nereye. Lütfü Hoca’ya yıllar önce birini getirmişler. ‘Bu çocukta çok ışık var’ demişler. Adam kameraya bakmayı bilmiyor, durmayı bilmiyor… Bu adam kim biliyor musunuz? Ayhan Işık! Lütfü Hoca çok uğraşmış ama adam Yeşilçam’ın yıldızı oldu.
'Bizans Oyunları' filmi ile hayranlarının karşısına çıkan yönetmen ve senarist Gani Müjde katıldığı programda şaşırtıcı açıklamalara imza attı. Baris-arduc-ic

ŞAFAK YANLIŞ ARKADAŞLAR EDİNDİ
“Çok yıldız kazandırmışımdır bu piyasaya. Şafak Sezer’i de piyasaya ben kattım. Çok iyi bir insandır aslında. Yanlış çevrelere girdi, olmadığı bir adam gibi davranıyor. Şafak kendi kontrolünü kaybetti. Sanatçının arkadaşları sanatçı olmalı. Şafak başka bir dünyayı çok sevdi. Fakat başka dünya ona fayda getirmedi.
Şafak’ı çok severim. Nikah şahidiyim onun. Şafak Vakti programını teklif ettim. 12 bölüm, o çıkışı oldu. Sonra Baskül Ailesi’nde kapıcı rolünü verdim. Çok güzel altından kalktı.Şafak iyileşir. Yine çok güzel işler yapar.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]