Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_lcap96%Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_lcap1%Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_lcap1%Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_lcap3%Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. Nesrin-sli-2
Nesrin Cavadzade Nişantaşı’nda bir kafede arkadaşı yapımcı Tarcım Açık ile görüntülenince kısa bir an panik yaşadı. Kendisini görüntüleyen gazetecilere ‘Tarcım arkadaşım başka bir şey aklınıza gelmesin’ dedi. Bir röportajında ‘Oscar’ı istediğinizi söylediniz’ şeklinde sorulan sorulara yanıt veren Cavadzade, ‘Ben Oscar’ı istiyorum demedim, alacağım dedim’ yanıtını verdi.
Nesrin Cavadzade Oscar'la ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. Nesrin-ic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]