Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_lcap96%Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_lcap1%Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_lcap1%Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_lcap3%Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gani Müjde’nin çektiği ilk Kahpe Bizans filminde rol alan Mehmet Ali Erbil, Müjde’nin yeniden çekmeye hazırlandığı ikinci Kahpe Bizans filminde rol almaması hakkında yorum yaptı. Erbil, ‘Bana teklif gelmedi, bu Gani Müjde’nin yaklaşımı, doğaldır da, istediğini oynatır, onun bileceği şey’ dedi.
BANA MAZERET ÜRETMESİNLER
Önceki gün Nişantaşı’nda çekilen ilk Kahpe Bizans filminde rol alan oyuncu arkadaşı Ümit Okur ve Jolly Tour’un patronu Sinan Vardar’la oturan Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ‘Yeni filmde eski oyuncular olmayacak, Mehmet Ali de yok, o zaten ilk filmde rol gereği ölmüştü, yeni filmde başka oyuncular olacak’ açıklamasının hatırlatılması üzerine, ‘Onlar mazeret değil, bir filmde bir oyuncu gerekirse iki kere ölür dirilir, diriltilir de, kendisi öyle uygun görmüş, diyecek bir şey yok’ dedi.
Mehmet Ali Erbil, Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filminde kendisini istememesini yorumladı. Mehmet-ali-erbil-sli

Erbil, yaz aylarında yeni bir televizyon programına başlayacağını ve  Mali Bar’ı Bodrum Gümbet’te açacağını, bu konu ile ilgili olarak Jolly Tour’un patronı Sinan Vardar’dan destek aldığını söyledi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]