Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_lcap96%Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_lcap1%Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_lcap1%Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_lcap3%Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Her hafta ünlü bir simanın mutfağa girerek yapmış olduğu menüye bu hafta Sarp Levendoğlu da katılarak evinde eşi Birce Akalay’a yaptığı yemekleri bu sefer arkadaşlarının beğenisine sundu. Bademli füme orkinos, havyarlı kaşarlı kızarmış ekmek, dondurmalı armut tatlısı yapan Levendoğlu “Daha bu bir şey değil yeter ki yapmak isteyeyim, elimden her şey gelir” dedi.
Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. Sarp-levendoglu-sli
SARP MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE YAPAR
Birce Akalay ise eşi Sarp için çok mükemmel bir eş hem dışarıda hem evde ben Sarp’ın şunu yapmak istiyorum deyip de bir yerlerden araştırma yaptığını ya da kopya çektiğini görmedim aklına esen ilk şeyi hemen mükemmel bir şekilde yaptığını gördüm dedi.
Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu geçtiğimiz akşam Cihangir Leyla'da mutfağa girdi. Sarp-levendoglu-sli-2
Sarp Levendoğlu, “Yakın bir zaman içinde yeni bir proje başlıyor bu biraz avukatlı polisiye bir şey olacak bu yaz bana oturmak yok eşim Birce tatiline devam edecek” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]