Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_lcap96%Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_lcap1%Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_lcap1%Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_lcap3%Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun’un başrollerini oynadığı Deliormanlı filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Galaya Nevra- Murat Serezli, Zafer Algöz, Bülent Serttaş, Ömür Gedik ve Eda Özerkan katıldı. Gala sonrası yapılan partiye, ünlü çift Sarp Levendoğlu, Birce Akalay’ın tartışması damga vurdu.
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti Birceic

13 yaş sınırı uygulanan film için Yönetmen Murat Şeker “Boks maçları televizyonlarda yayınlanıyor. Filme sınır koymak enteresan bir durum” dedi. Film hakkında da konuşan Şeker “Deliormanlı için yerli Rocky diyorlar ama o filmde bile yumrukların hepsi gerçek değilken bizim yumruklarımız gerçek” diye konuştu.
DEMİRDEN KORKSAK TRENE BİNMEZDİK
Başrol oyuncusu Sarp Levendoğlu yumruklardan korktunuz mu? sorusuna “ Demirden korksaydık trene binmezdik. Ayrıca ben yumrukları hiç hatırlamıyorum acımadı hiç” dedi.  Filmde Sarp Levendoğlu’yla sahneleri olan eski ağır siklet boks şampiyonu Danny Williams “ Sarp’a gerçekten yumruk atmazdım oyuncu olduğu için ama gerçekten yumruk atmak zorunda kaldım” diye konuştu.
Deliormanlı’nın galasında Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun kavga etti Birceic2

PARTİDE KAVGA
Partiye evli oyuncular Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın kavgası damga vurdu. Bir anda kavgaya tutuşan çift birbirlerine ağır sözler söyledi. İkili, basın danışmanları tarafından mekanın balkonuna götürüldü. Film ekibinin gece saat 2 gibi ayrıldığı mekandan Akalay ve Levendoğlu, sabaha karşı çıktı. İkili çıkışta el ele poz verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]