Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap96%Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap1%Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap1%Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_lcap3%Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Birce Akalay,  eşi Sarp Levendioğlu ile evliliklerinde ciddi bir kriz yaşandığı yönündeki iddialara yanıt verdi.  Akmerkez’de objektife takılan Birce Akalay, kavgahaberleriyle ilgili “Herkesin içinde kavga edecek insanlar mıyız? Bu haberler yaptığımız işin, filmimizin önüne geçti. Yazık günah emeklerimize” dedi.
Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu ile yaşadığı sıkıntılı dönemle ilgili açıklama yaptı. Birce-akalay-ic

Ünlü oyuncu, boşanacaklarına dair haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyledi: “Artık o kadar sıkıldık ki bu tarz haberlerden, gülüp geçiyoruz. Öyle bir şey olsa zaten sizlere söyleriz. Evlilik kurumu kolay harcanabilecek bir şey mi sanıyorlar? Birbirimizle barışık gayet güzel yaşıyoruz. Sarp, bugün gala için Ankara’ya gitti, ben dizi çekimim nedeniyle katılamadım. Şimdi onun için de dedikodu çıkarır, ‘Sarp galaya yalnız gitti’ derler. Bunun adı kötü niyet.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]