"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_lcap96%"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_lcap1%"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_lcap1%"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_lcap3%"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yaptığı açıklamalar ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur son paylaşımıyla da çok konuşuldu. Siyah mini bir elbise giyen oyuncu çektiği pozlarını Instagram hesabından paylaştı.

"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı 18469745-728xauto
Uzun bir zamandır ekranlardan uzak olan Merve Boluğur sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.
"Geyşa olmayı seviyorum" demişti! Merve Boluğur'dan 'Kara melek' paylaşımı 640xauto
Şarkıcı geçtiğimiz günlerde yaptığı çocuk açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Boluğur, katıldığı bir progamda "Ben mutlu bir yuvam olsun istedim... Çok acıklı konuştum ama! Hep bir erkek çocuğum olsun istedim" demişti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]