Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_lcap96%Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_lcap1%Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_lcap1%Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_lcap3%Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Alişan, Çağla Şıkel’in doğum gününü şu satırlarla kutladı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Çağla Şıkel ve Alişan arasındaki arkadaşlık 12 yıldır devam ediyor, Alişan bu dostlukla ilgili olarak son derece duygusal ve sevgi dolu satırlar yazdı. İşte Alişan’ın Çağla Şıkel’in doğum günü sebebiyle paylaştığı o yazı: “Sene 2004 gudumla tanıştığım yıl.. Belki sadece bir dizi olarak başladı arkadaşlığımız ama 12 yıldır dost olduk, kardeş olduk, sırdaş olduk ve yıllardır gudumla aynı ekmeği paylaşıyoruz… Seni ne kadar sevdiğimi ve hayatımda nasıl bir yerin olduğunu sen biliyorsun gudum. Sana yeni yaşın için Allah’tan dilediğim çocuklarınla ve sevdiklerinle inşallah en guzel senen olsun. İyi ki doğdun gudum, iyi ki seni tanımışım, iyi ki hayatımdasın… Seni çoooook seviyorum”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]