Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_lcap96%Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_lcap1%Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_lcap1%Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_lcap3%Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türk pop müziğinin başarılı seslerinden Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, annesi Şenay Akalın’ın doğum gününü kutlamış. İşte Akalın’ın hayatında çok özel bir yeri olan annesi için yazdıkları: “Ah benim güzel anam en güzel yaşın olsun. Seni çok seviyoruz canım anam vefakar anam, beni özenle büyütüp hem ana hem baba olan anam. Hira’dan sonra seni daha anlıyorum, annnelik başka bir şeymiş.İyi ki doğdun canım anneciğim.”
Demet Akalın, sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü bu satırlarla kutladı. Demet-akalin-ic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]