Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_lcap96%Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_lcap1%Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_lcap1%Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_lcap3%Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Özge Ulusoy uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı.
Her zaman duygusal paylaşımlar yapan Ulusoy, bu sefer esprili bir paylaşım seçti. Sabancı ile çölde çekilmiş fotoğrafını paylaşan Ulusoy, fotoğrafa; “Geçen seneki duygusal paylaşımımdan sonra bu sene tüm takipçilerimin ve bizi sevenlerin yüzlerini gülümsetmeye karar verdim. İyi ki doğdun iyi ki varsın aşkım️. Hep gülelim seninle…Ha bir de beni hep el üstünde tuttuğun için teşekkürler” notunu düştü.
Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. Haci

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]