Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_lcap96%Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_lcap1%Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_lcap1%Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_lcap3%Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe Beko, EuroLeague’de Final Four’a yükseldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:20:05

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:19:01

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:18:29

» Beşiktaşlıların beklediği isimden kötü haber! Feyyaz Uçar, Di Maria'nın listelerinde olmadığını açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:16:04

» Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu! Fatih Karagümrük'ü 4-0 mağlup eden Trabzonspor, Beşiktaş'ın rakibi oldu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:15:26

» Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı... Kalben'den açıklama geldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:13:46

» Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:12:32

» İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:11:40

» 3 ödül birden aldı ama yetmedi! Yalı Çapkını'nın güzeli Afra Saraçoğlu’na okul hayatı sorulunca... O değil annesi gerildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:10:20

» 1 milyon Euro'ya Yunanistan'dan ev almıştı! Demet Özdemir fiyatlara isyan etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:09:28

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Zorlu Ruffless Hotel'de yapılan düğün törenine, Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, As Başkan ve TFF ve Kulüpler Birliği nezdinde Kulüp Temsilcisi Deniz Atalay,
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. Cenk-tosun-ic

As Başkan, Stat ve Stat Sponsorluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güner, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Kartal Yuvası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kocadağ,
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. Cenk-tosun-ic-2

Teknik Direktör Şenol Güneş, futbolcular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Cenk-Ece çiftinin ailesi ve yakınları katıldı.
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. Cenk-tosun-ic-3

Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar'ın kıydığı nikahta Cenk-Ece çiftinin nikah şahitliklerini Başkan Fikret Orman ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yaptı.
Cenk Tosun, düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi. Cenk-tosun-ic-6

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]