Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_lcap96%Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_lcap1%Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_lcap1%Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_lcap3%Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fashion One TV Moda Ödülleri, önceki akşam Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Geceye katılan Cenk Eren, son dönemde yaşanan olaylardan dolayı eğlence hayatının sekteye uğradığını belirtti. “İnsanların eğlenmeye hali kalmadı. Olaylardan dolayı eğlence tek güne düştü.
Cenk Eren, törende siyah takım elbisesiyle boy gösterdi. Cenk-eren-ic

Bundan sonra da tek günde olmayabilir.” dedi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Kayahan’ın varisiyim” sözlerine açıklık getiren Eren, “Yıllardır Kayahan şarkılarını söylerim ve iyi de söylediğime inanırım. Dolayısıyla benim kadar önemseyen, yıllardır söyleyen birisi olmadığı için böyle bir şey söyledim.” dedi. Kendisinin bırakacağı bir mirasının olmadığını söyleyen Eren, tek mirasının eğitimini karşıladığı 16 yeğeni olduğunu açıkladı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]