Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_lcap96%Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_lcap1%Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_lcap1%Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_lcap3%Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Grip rahatsızlığından dolayı fazla konuşamayan Orhan Gencebay, gazetecilerle kısa süreli sohbet etti. Tehdit aldığı için evini satacağı haberleri çıkan Gencebay, “O yalan bir haber, öyle bir şey yok. Evimi satmayı düşünmüyorum ve satmayacağım” dedi.

Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. Orhan-gencebay-sli-3

Annesi vefat eden Sezen Aksu’ya baş sağlığı dileyen sanatçı, ”Benim annelere çok saygım ve sevgim var. Sezen Hanımla değil de, yardımcısıyla konuştum. Cenazeye katılamadım ama çelengimizi gönderdik” dedi.

Usta sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Arnavutköy Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülendi. Orhan-gencebay-sli-6

Son dönemlerde yapılan Türk filmleri ve dizilerine değinen sanatçı, “Sinemaları ve dizileri mümkün olduğu kadar takip etmeye çalışıyorum. Türk sineması ve dizileri daha iyi yerlere gelecek” diyerek oradan ayrıldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]