Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_lcap96%Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_lcap1%Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_lcap1%Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_lcap3%Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

"Sibel’i, Fahrettin Aslan ile keşfettik" paylaşan: Sozcu
Mekana akşam saatlerinde gelen ve dostlarını ağırlayan Orhan Gencebay çifti çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Sibel Can’ı ben keşfettim” sözü ile haftanın en çok konuşulan ismi olan ünlü sanatçı konu ilgili açıklamalar yaptı. Gencebay, “Sibel’i çocukluğundan beri tanırım. Babası iyi bir müzisyen ve yakın arkadaşımdı, Sibel de bize ondan miras kaldı. Rahmetli Fahrettin Aslan ile birlikte keşfettik” dedi. Sibel Can’ı her fırsatta ne kadar sevdiğini belirten sanatçı, “Sibel benim evladım gibidir. İlk albümünü çıkardığı zaman 850 Bin satmış ve büyük bir başarı elde etmişti” dedi.
Orhan Gencebay ve Sevim Emre önceki akşam dostları ile birlikte Atlas Balık'ta yemek yedi. Orhan-gencebay-sli
SEKTÖRE EN BÜYÜK KATKI BENDEN
Müzik sektöründeki kötü gidişatı değerlendiren Orhan Gencebay, yarışma programlarının da sanatçıların hakkını yediğini belirtti. “Yarışma programlarında hiçbir sanatçı telif hakkını alamıyor. Bu yüzden sektör her geçen gün daha kötü duruma geliyor. Ben ve birçok arkadaşım bu gidişat için yeni çalışmalar yapıyoruz” dedi. Eski yıllarda Popstar yarışmasında jüri üyeliği de yapan sanatçı, “Ben müzik adına en iyi işleri yapmış ve gelişmesine katkıyı en fazla sağlamış biriyim. Bundan sonra da inşallah tüm kalbimle çalışmalarımı bu yönde yapacağım” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]