Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_lcap96%Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_lcap1%Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_lcap1%Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_lcap3%Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yarışmacı Tankut Denker'in bir dönem Şevval Sam ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.
Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. Tankut-sevval2_640

Tankut konuyla ilgili olarak 'Aynı muhitte oturuyorduk. Ben 13 yaşındaydım, Şevval 12. Aramızda çok güzel, çok sade, çok masum bir ilişki vardı. Buradan arkadaşımı öpüyorum.' dedi.
Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. Tankut-sevval3_640

Renkli Sayfalar'a konuşan Şevval Sam ise " Tankut benim çocukluk arkadaşım. 12-13 yaşından beri beraber oynadığım arkadaşım. Çok büyük bir sevgim var. Hala ailecek görüşüyoruz. Hayatta en sevdiğim insanlardan biridir" dedi.
Şevval Sam'dan 'Tankut ile aşk yaşadı' iddialarına yanıt. Tankut-sevval4_640

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]