Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_lcap96%Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_lcap1%Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_lcap1%Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_lcap3%Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Nilüfer, internette dolaşan Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveyni olduğu iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi. Nilufe
Nilüfer, ailesiyle ilgili internette dolaşan iddialara sosyal medyada yanıt verdi. Instagram’da bir fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı, o karenin altına şöyle yazdı:
“Benimle ilgili bilinen yanlışlar: Ermeni, Rum ya da Musevi ebeveynim olduğu yanlıştır. Öyle olsaydı da göğsümü gere gere söylerdim. Benim için insan vardır. Din, ırk , milliyet , mezhep, renk farkları bir hiçtir. İnsan dünyanın her yerinde insandır. O kadar işte.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]