Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_lcap96%Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_lcap1%Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_lcap1%Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_lcap3%Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gülse Birsel, son kitabı ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ı Kadınlar Günü’nde özel olarak kadınlar için imzalayacak. 1714.jpg?v=3.0
8 Mart günü Palladium Ataşehir’de hayranlarıyla buluşacak olan Birsel, “Okuyucularımın büyük bölümü kadın. Onlarla buluşmak benim için çok özel” diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]