Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_lcap96%Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_lcap1%Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_lcap1%Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_lcap3%Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olay pek çok sanatçıyı derinden etkiledi. Konuyla ilgili açıklama yapanlardan biri de Gülben Ergen oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.F.B’ye tecavüz edip kaçan, yakalandıktan sonra ise ‘şeytana uydum’ diyen servis şoförü Cengiz A. Gülben Ergen’i isyan ettirdi.

Yaşananlara sessiz kalmayan Ergen, Twitter sayfasına “Sessiz kalmıyoruz. Sokakta çıplak gezen bir kadın olsam bile bana tecavüz etme hakkın yoktur (Dick Gregory). Tecavüz insanlık ayıbıdır! Hayvanlık değildir! Şeytanlıktır” notunu düştü.

Foto: Ekran görüntüsü - Gülben Ergen
“ATEŞ SANA BİR ŞEY YAPMAZ DEYİP YAKACAKSIN”

Oyuncu Cem Davran Twitter sayfasına “Tecavüz denilen iğrençliğe ‘ama’lı cümle kurmak daha beter iğrençliktir! notunu düştü.

Didem Soydan ise “Tecavüz edenin ‘şeytana uydum’ savunmasına verilecek en güzel cevap: ‘Şeytana uydum’ diyeni ‘ O zaman ateş sana bir şey yapmaz’ deyip yakacaksın” mesajını takipçileri ile paylaştı.

Demet Akalın instagram hesabından yaşanan olayla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Gerçekten bir bitmediniz kokunuz kurusun! İdamı getirin artık yeter ya! Yapan da evli ve iki çocuk babası! Baba demeyelim de…”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]