Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_lcap96%Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_lcap1%Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_lcap1%Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_lcap3%Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türkiye’nin futbol gündemine bomba gibi düşen gelişme hiç şüphesiz Atletico Madrid’de oynayan Arda Turan’ın Barcelona’ya transfer olması oldu. Bu gelişme, sadece futbol gündemini değil magazin gündemini de hareketlendirdi. Arda Turan’ın transferini kutlayanlar arasında Gülben Ergen de vardı. İşte Ergen’in ahlak ve edebi ön plana çıkardığı o ifadeler:
Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. Gulben-ergen-sli-
Barcelona transferi iyi bir futbolcunun en büyük hayali olsa gerek. Bravo genç yaşında bunu başaran @ardaturan10line. Hemen instagram hesabına baktım. Ne paylaşmış diye… Bakakaldım… Biraz böbürlenmeyi, biraz bahsetmeyi seçmek yerine son paylaşımı “Kuşlara dahi bir yol çizen Allah insanı yolsuz mu bırakacaktı? Beni Yaratan elbet yolumu gösterir…
Gülben Ergen Barcelona’ya transfer olan Arda Turan’la ilgili bunları kaleme aldı. Gulben-ergen-arda
Şuara-78″ Sonra son 10 günde çıkan haberlerine baktım hiç üşenmeden. Kendimce Arda’nın değil başarının ve hazmetmenin, duruşun, söylemin peşindeyim! Bodrum’da cuma namazında kalabalıkta içeri girememiş. Genç, bekar, başarılı, paralı yakışıklı… Ama edep ne eşsiz bir elbise değil mi? Ne yakışıyor insana… Tebrikler @ardaturan10line ve onu yetiştiren Annesine Babasına

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]