Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_lcap96%Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_lcap1%Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_lcap1%Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_lcap3%Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan ile Etiler Casita'da görüntülendi. İrlanda'dan dönen eşinin canı çökertme kebabı çektiğini söyleyen şarkıcı, kendi aracında verdiği siparişi beklerken gazetecilerle sohbet etti. Mayısta yeni albüm çıkaracağını söyleyen Ortaç, Hande Yener ile Demet Akalın'ı barıştıracağına dain çıkan haberleri "Ben öyle bir topa girmem, hatta kavgalılar mı onu bile bilmiyorum" diyerek yalanladı.

Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. Serdar-chocle1_400

BUTİK AÇACAK

Eşi Chloe'nin ticarete atılmak istediğini söyleyen Ortaç "Hanım bir butik açacak, onunla uğraşıyoruz. Butikten sonra ben de bir eğlence mekanı açabilirim" dedi. Haberciler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nün yaklaştığını hatırlatınca şarkıcı esprili bir dilde yanıt verdi: "Sağ olun bu konuları açtığınız için. 12 liralık kebap yemeye gelelim dedik. Bana 120 bin liralık tektaşa mal olacak."

Serdar Ortaç, önceki gece eşi Chloe Loughnan ile Etiler'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eşinin canının çökertme kebabı çektiğini ve yemek yemeye geldiklerini söyledi. Serdar-chocle2_400

ÇOK PİŞMANIM

Genç ünlülerin magazine karşı tutumunu da eleştiren Ortaç, "Herkes zamanla her şeyin farkına varacaktır. Benim de magazin ile kaynaşmam kolay olmadı. Ben de 25 yaşındayken, onlar gibiydim, düşünsene arabanın camını açıp sahte gülüşler yapardım. Hazır yeri gelmişken sizlerden de özür dilerim, pişmanım o günlerime" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]