Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_lcap96%Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_lcap1%Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_lcap1%Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_lcap3%Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan Burcu Esmersoy, Sinem Kobal’ı kasdederek ‘benim gelinim belli’ diyerek; Aslıhan Doğan’ı kızdıracak sözler söylemişti.
Arda Turan ile Aslıhan Doğan’dan aşk pozu Arda-1
Aslıhan Doğan, bu sözlere Arda Turan’la paylaştığı aşk fotoğrafıyla cevap verdi. Sevgilisiyle fotoğrafını paylaşan Doğan; ‘7OVE’ notunu düştü. Fotoğraf kısa sürede yaklaşık 11 bin kişi tarafından beğenildi.Arda Turan, geçtiğimiz yıl dudak uçuklatan bir ücretle transfer olduğu Barcelona’da 7 numaralı formayı giyiyor.
Aslıhan Doğan’ın isteği üzerine Burcu Esmersoy’la arasına mesafe koyan Arda Turan, ikilinin arasında soğuk savaşın başlamasına neden olmuştu. İkili arsında bu gerginlik uzun süre devam etmişti.
törende ödül alan Sinem Kobal’dan övgü dolu sözlerle bahseden Esmersoy, “Sinem’le aramızın bozuk olduğu haberleri tamamen yalan, benim gelinim belli” diyerek herkesi şoke etti. Aslıhan Doğan’a göndermede bulunan Burcu Esmersoy Arda Turan’ın yeni sevgilisini istenmeyen gelin ilan etti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]