Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_lcap96%Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_lcap1%Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_lcap1%Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_lcap3%Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. Asli1
Fotoğraflarını Instagram’dan “Aşk ile yemekte” diye paylaşan Doğan’ın altına düştüğü “Haters gonna hate” (Nefret edenler nefret etmeye devam etsin) notu ‘Acaba kimi kastediyor?’ yorumlarına neden oldu. Takipçileri ‘Gösteriş yapıyorsun’ deyince Turan sevgilisini “Fotoğrafı koymasını ben istedim” diyerek savundu.
Arda Turan sevgilisini savundu: ‘Fotoğrafı koymasını ben istedim’Arda Turan’la sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz gece Barcelona kulübüne ait şık bir mekanda akşam yemeğine çıktı. Ic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]