Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_lcap96%Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_lcap1%Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_lcap1%Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_lcap3%Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yönetmenliğini Amerika’lı Pete Docter’in yaptığı ‘Ters Yüz’ adlı animasyon filminin Türkiye galası önceki akşam İstanbul İstinye Park Avm’de gerçekleşti. Komedi türündeki animasyon filmde ‘Üzüntü’ karakterine sesiyle hayat veren Gupse Özay gecede yerini aldı.
Bir animasyon filmine sesiyle hayat veren Gupse Özay’dan ilginç açıklamalar. Gupse-ozay-sli
Özay’ın ‘Deliha’ filmi için aldığı kilolardan kurtulduğu gözlenirken, fit görünümüyle parmak ısırttı. Gupse Özay “Kilo almak gerçekten çok zor. Deliha için 15 kilo almıştım. Ancak şuan 10 kilo verdim. Kilo almak için hayatımda içmediğim işkembe çorbasını bile içtiğimi biliyorum” sözleriyle kilolarından kurtulduğunu dile getirdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]