Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_lcap96%Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_lcap1%Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_lcap1%Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_lcap3%Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gazeteci Mirgün Cabas, yeni yaşını önceki akşam sürpriz bir doğum günü partisiyle kutladı. Tuba Ünsal’ın organize ettiği doğum günü partisine çiftin yakın dostları Gamze Özçelik, Erdil Yaşaroğlu ve Gonca Vuslateri katıldı. Nişantaşı’ndaki bir mekanda gerçekleştirilen partide özel anlar yaşandı. Tuba Ünsal, eşine bugüne kadar yaptıkları seyahatlerden ve çocuklarının fotoğraflarından oluşan özel bir albüm hazırladığını söyledi. Ünsal, doğum gününe ait bir kareyi ınstagram hesabından “İyi ki doğdunnnn. En iyi eş, en iyi baba, en iyi insan” notuyla takipçileriyle paylaştı.
Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Tuba-unsal-sli-2
PEMBE BİR PORTREYE UYANAMIYORUZ
Kutlama sonrası mekanı ayrı ayrı terk eden çiften, Mirgün Cabas’ın keyifsiz halleri dikkatlerden kaçmadı. Gazeteciler bu durumu Tuba Ünsal’a sordu. Ünsal, Diyarbakır’da yaşanan patlamayı hatırlatarak “Türkiye’nin durumunu biliyorsunuz. Adım attığımız gün bir sürü olay yaşanıyor. Maalesef hayatımıza biraz daha normalize etmeyi öğreniyoruz. Sabah uyandığımız zaman özellikle son bir kaç yıldır çok pembe bir portre ile uyanmıyoruz” diye konuştu. Kalabalık yerlere gitmekten tedirginlik duyduğunu belirten Ünsal, “Bir insanın en önemli şeyi güvenlik duygusudur. Onu kaybetmek çok sıkıntılı bir durum” dedi.
Tuba Ünsal, eşi Mirgün Cabas'a sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Tuba-unsal-sli
BENİ ÇOK İYİ TANIYORSUNUZ
Doğum günü partisine katılan isimler arasında yer alan Gamze Özçelik, kavga haberlerine açıklık getirdi. Kıskançlık yüzünden Ceylan Çapa ile kavga ettiği iddia edilen Özçelik, “Böyle bir olayın yaşanmadığını söyledim. Beni çok iyi tanıyorsunuz ve böyle bir şeyin mümkün olmayacağını siz de tahmin ediyorsunuzdur. Bu karşı tarafla ilgili bir konu onlar konuşsun” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]