HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_lcap96%HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_lcap1%HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_lcap1%HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_lcap3%HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kobani olaylarından önce Başbakan Ahmet Davutoğlu ile konuştuklarını açıkladı. Demirtas-670
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş “Kobani olaylarından 1 gece önce (5 Ekim gecesi) Başbakan’la 10 dakika telefonda görüştüm. Başbakan ile görüştüğümde çağrı yapmamıştık. Halk sokağa çıktı. Durum kritik müdahale edelim dedim. Sayın Başbakan bunu inkar edemez bütün ricalarıma ısrarlarıma rağmen durumu anlamaktan uzak oyalamacı ciddiyetsiz bir tavır ve durum sergiledi” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]