Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_lcap96%Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_lcap1%Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_lcap1%Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_lcap3%Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Tatlıses yurda döndü ve balkon konuşması yaptı! paylaşan: Sozcu
Ayağının tozuyla Seyrantepe’deki şirketine giden İbrahim Tatlıses, ofis dairesinde tıraş olup saçlarını boyattı. Uzun seyahat yüzünden dinlenmeye çekilen İbrahim Tatlıses, akşam saatlerinde ofisin çatısına çıkarak kendisini bekleyen gazetecilere el sallayarak; ”Jetlag oldum. Uyuyarak biraz istirahat edeceğim. Sizleri çok seviyorum. İyiyim çok şükür” diye konuştu. Tatlıses’i annesi de ofisinde ziyaret etti. İstirahat edeceği için kısa süren görüşmenin ardından annesi de ofisinden erken ayrıldı.

Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. 67026 Amerika'da beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses, yurda sesiz sedasız geri döndü. 67027

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]