23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_lcap96%23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_lcap1%23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_lcap1%23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_lcap3%23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Aldatıldığını maille öğrendi! Tam dört yıl öncesine aitti... "Eski erkek arkadaşımın beni aldattığını yıllar önce bana gönderdiği mailden nasıl öğrendim?"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:29:16

» Eski öğrencisi tarafından öldürülmüştü! Okul müdürü İbrahim Oktugan'ın son görüntüleri ortaya çıktı: İşte o anlar
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:28:03

» Yılmaz Morgül, Mert Demir'e sitem etti: "Ulaşmaya çalıştım ama..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:27:09

» Karısını adım adım takip edip başka bir adamla yakaladı! O anları saniye saniye kameraya kaydetti... Sosyal medyada gündem oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:26:17

» Toplu taşımada resmen dans şovu yaptı! Sosyal medyadan tepkiler gecikmedi... "Ben buna anlam veremedim"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:25:27

» Araba hırsızının zor anları! Kaçmak isterken parmaklıklara yakalandı... Pantolonu takılınca öylece asılı kaldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:24:26

» Yer: Denizli! Hem belediye başkanı hem çiftçi: Yaşam tarzı gönülleri fethediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:23:33

» Eski sevgilisini bıçakla yaralamıştı, duruşmada mahkeme başkanına ‘Sizin üzerinize yemin ederim’ dedi! Mahkeme başkanının tepkisi bakın nasıl oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:22:41

» Kan donduran olay! 12 yaşındaki iki çocuk 19 yaşındaki arkadaşlarını palayla bıçaklayarak öldürdü...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:21:42

» Diyanet İşleri Başkanı Erbaş yöneltilen o soruyu duymazlıktan geldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:20:49

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ertesi günü tatil olacak mı?" sorusuna yanıt verdi Avci3
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “Yönetmelik değişikliğinden sonra 23 Nisan tatil, 24 Nisan tatil değil. Öğrenciler, illa ‘tatil’ diyorsa TEOG sınavları vesilesiyle arkasından cumartesi ve pazar geldiği için zaten 5 gün var” dedi.
AKP Eskişehir milletvekili adayları tanıtım toplantısına katılmak için kente gelen Avcı, gazetecilerin soruları yanıtladı.
Avcı, bir gazetecinin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ertesi günü tatil olacak mı?” sorusunu, “Yönetmelik değişikliğinden sonra 23 Nisan tatil, 24 Nisan tatil değil. Öğrenciler, illa ‘tatil’ diyorsa TEOG sınavları vesilesiyle arkasından cumartesi ve pazar geldiği için zaten 5 gün var. Pek çok ilimizde kar engeli ve hava muhalefeti yüzünden zaman zaman okullarımızı tatil etmek zorunda kaldık. Onu da telafi etmemiz lazım” diye yanıtladı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]