Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_lcap96%Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_lcap1%Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_lcap1%Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_lcap3%Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri Twitter'da gündem yarattı. Basliksiz-11
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde izleme heyeti ile ilgili sert sözleri dikkat çekti.
Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Olumlu bakmıyorum” açıklamasını eleştirdi ve “Erdoğan’ın bu sözlerini şahsen uygun bulmuyorum” dedi.
Bülent Arınç, “Çözüm süreci konusunda bugüne kadar atılan adımların bir noktası da İzleme Heyeti’nin oluşrutulmasıdır. Hükümetimiz bunu uygun görmektedir. Kimin hangi görevleri yapacağı konusunda bir yol haritamız mevcuttur. Ülkeyi yöneten hükümettir, sorumluluk da hükümettedir” ifadelerini kullandı.
Arınç’ın tarihi çıkışı sosyal medyada da ses getirdi
İşte, o yorumlardan bazıları:
cüneyt özdemir @cuneytozdemir
Bülent Arınç’ın Erdoğan’a karşı ‘işimize karışma’ çıkışı aslında günlerdir Hükümet ile Saray arasında kavgasının net görünürlülüğünü sağladı

Gürkan Zengin ‏@ZenginGurkan
Bülent Arınç’ın Erdoğan hakkındaki sözleri bugünlerde Ankara’da her babayiğidin söyleyebileceği şeyler değil. Arınç farkıdır bu.

Serkan Altuniğne @serkanaltunigne
Sakin olun yarın geri vites yapar hacıdayı…

İsmail Küçükkaya @KucukkayaIsmail
Arınç’ın açıklamaları gerçekten tarihi. Hükümet, izleme komitesi konusunda kararlı, Erdoğan’a karşı kibar ama net bir ‘karşı çıkış’ yaptı.

hande fırat @handefrt
Arınç’ın çok sert açıklamaları… Çok konuşulur

Cihan Bektaş ‏@chanbektas
Arınç kendine gel , bu sen değilsin

Rüstem Batum @RustemBatum
Arınç ilk defa rte’ye bu kadar net karşı çıkıyor. Arınç’ın uslubu düşünüldüğünde söyledikleri aslında gayet ağır.

Selami İnce @selamiince
Sayın Bülent Arınç, çek git kendini çok sevdirmeden.Smile)

Faruk Bildirici @farukbildirici
Arınç bayrak açtı! Açıkça Erdoğan’ı eleştirdi, hükümeti ekran önünde eleştirmesini uygun görmediğini söyledi. İzleme komitesini savundu.

Prof. Dr. Mehmet Özcan @profozcan
Bülent Arınç ne diyor?????

Ergun Babahan @ebabahan
Arınç Sultana kibarca yalancı demiş: Haberi olmadığı doğru değildirin başka anlamı var mı?

Rüstem Batum @RustemBatum
Arınç söylediklerinin tercümesi: Hükümet barış görüşmelerini yürütüyor rte boş konuşuyor!

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]