Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım)
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_lcap96%Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_lcap1%Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_lcap1%Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_lcap3%Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme (Resimli Anlatım)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

SIZE=large]Samsung E-250 ye Java Oyun Yükleme[/size]

1-)Gerekenler
-Bluetooth Cihazı
-SoftickPPP221 Software Downloader Programı (İndir)
-Java Uploader Programı (İndir)
-Jad Maker Programı (İndir)
-Java Oyunlar (İndir)
2-)Yükleme
-Önce Bluetooth cihazınızı açın ve telefonunuzu eşleştirin
-Bilgisayarınızla Telefon arasında Seri Port Bağlantısı Yapın

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 660x447 and weights 39KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 659x446 and weights 34KB.

-SoftickPPP221 Software Downloader Programını Bilgisayarınıza Kurun

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 603x392 and weights 33KB.

-Telefonunuza *#52828378# Kodunu Yazın
OTA type setting-----seri@l bearer Ota'yı Seçin
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 67KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 68KB.

-SoftickPPP221 Software Downloader Programının Başlat Çubuğu Üzerindeki Simgesine Sağ Tıklayın ve Settings'i Tıklayın.Bluetooth/seri@l Sekmesini Seçin. Orada En Başta seri@l Port Bağlantısı Yaparken Yazan (COM6 COM5 COM4 vb.) numarayı İşaretleyin.(Eğer Sizin Telefonunuzunki Çıkmazsa
SoftickPPP221 Software Downloader ı Kapatıp Açın.) Tekrar Başlat Çubuğuna Sağ Tıklayıp Activate PPP'yi Seçin.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the full image.
-Jad Maker Programını Çalıştırın. Program Açıkken Jar formatındaki Oyuna Sağ Tıklayıp 'Make Jad'
a tıklayın.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 799x595 and weights 79KB.
-Java Uploader Programını Çalıştırın.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 564x415 and weights 26KB.
-Son Olarak Telefonunuza *#52828378# Kodunu Yazın.
seri@l Test----PPP UP----Bluetooth----Seri Yüklemeyi Seçin.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 61KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 63KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 46KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 57KB.
-Programınız Yükleniyor!!! İyi Eğlenceler
Bir Teşekkür Yeter...

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]