DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_lcap96%DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_lcap1%DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_lcap1%DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_lcap3%DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

AA
DSP Lideri Masum Türker, Anadolu Partisi'ni ziyaret etti. Türker iki partinin seçimlerde ittifak etmesi için adım atacaklarını söyledi. Dsp3
DSP Genel Başkanı  Masum Türker, Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan’ı ziyaret etti. Parti genel merkezindeki ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Türker, Türkiye ‘nin bir değişim süreci yaşadığını ve bu sürecin 7 Haziran seçimlerinden sonra koordinatları belli olmayan bir yere doğru yöneleceğini iddia etti.
“TÜRKİYE’NİN SOL İKTİDARA İHTİYACI VAR”
Türker, seçimin sonucunun, Türkiye’nin kaderini değiştireceğini ileri sürerek, ülkenin, öteden beri bir sol yönetime ihtiyacı olduğunu savundu.
” CHP TEKLİFİMİZİ KABUL ETMEDİ”
İnsanları birleştirebilmek için platform oluşturulması gerektiğini ifade eden Türker, solda birlik için CHP’ye öneri - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - ürdüklerini, ancak CHP’nin böyle bir harekete öncülük yapma eğilimi göstermediğini kaydetti.
“KARARSIZLAR BİRLEŞMELİ”
Seçim öncesinde DSP’nin solda birlik platformu adı altında bir birliktelik düşüncesi olduğunu ifade eden Masum Türker, “Şu anda kararsız olduğunu ifade eden 12.5 milyonluk bir kitle var. Bu seçmenler bir arayış içindeler. Soldaki tüm partileri bir araya getirerek, merkezde orta sınıfa hitap eden bir oluşum düşüncesindeyiz. Bu platformda her parti kendi adıyla temsil edilecek. Bir anlamda Yunanistan’daki Syriza modelini öngörüyoruz. Önerimiz DSP ve Anadolu Partisi’nin bu platformun başını çekmesidir” diye konuştu.
“HEDEFİMİZ İKTİDAR OLMAK”
Ülkenin geleceğine ilişkin kaygı duyan herkesin önerilerinin değerli olduğunu ifade eden Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan ise, “Sayın Türker’in önerisi de bizim için değerlidir. Bu arayışa ait talebi yetkili arkadaşlarımız ve kurullarımızla değerlendirerek temaslarımızı sürdüreceğiz.” dedi. Bir basın mensubunun 7 Haziran’daki hedeflerine ilişkin sorusunu da yanıtlayan Tarhan, “Seçime giren her partinin hedefi elbette iktidar olmaktır. Bizim de hedefimiz iktidar. Her zaman söylediğim gibi barajları yıkmak gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]