Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_lcap96%Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_lcap1%Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_lcap1%Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_lcap3%Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mandıra Mahallesinde yaşayan Aziz Gürsel'in bahçesinde yetiştirdiği 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp, görenleri şaşırtıyor. Herhangi bir ticari kaygı olmadan kendisi için bahçesinde ürün yetiştirdiğini vurgulayan Gürsel, "Çalıştığım işyerinde sattığımız tohumlardan kendim de kullanıyorum. Bahçeme ektiğim hiçbir üründe herhangi bir katkı maddesi yok.
4 kilo 620 gramlık turp şaşırttı
Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde yetiştirilen 4 kilo 620 gram ağırlığındaki turp görenleri şaşkına çevirdi. 1115002886130

Ailecek tükettiğimiz için doğal olmasına dikkat ediyorum. Sadece doğal hayvan gübresi veriyorum. Bu bende hobi oldu. Tohumdan ektiğim ürünlerin
tohumlarını alıyor, tekrar ekiyorum. Hem kendi bahçemde hem de annemin bahçesinde ektiğim diğer turplar arasında 2.5 ile 3 kilo arasında turplar da var. Görenler hayret ediyor" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]