İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_lcap96%İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_lcap1%İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_lcap1%İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_lcap3%İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İzmir,Alaçatı'da 24 işyeri ve otel, Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredildi. Alacati670
İzmir’in turizm cenneti Alaçatı’daki 1 otel, 24 dükkan ile 80 el sanatları tezgahı, Büyükşehir Belediyesi Yasası’yla birlikte Alaçatı Belediyesi’nin kapatılmasının ardından Diyanet İşlerine Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]