Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_lcap96%Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_lcap1%Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_lcap1%Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_lcap3%Paraşütçü havada epilepsi krizi geçirdi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Avustralya'da uçaktan paraşütle atlayan bir gencin havada epilepsi krizi geçirdiği anın görüntüleri, izleyenlerin tüylerini diken diken etti. 22 yaşındaki paraşütçünün imdadına eğitmeni yetişti.

Avustralya'nın Perth kentinde yaşanan olayda Christopher Jones isimli bir paraşütçü hocasıyla beraber 3 bin 500 metreden paraşütle atladı. Ancak Christopher yere 2 bin 700 metre kala havada bilincini kaybedip kriz geçirdi. 30 saniye boyunca bilincini kaybedip kontrolsüz şekilde düşmeye başladı.

Öğrencisinin havada sırt üstü döndüğünü ve hareket etmediğini gören Sheldon McFarlane, Jones'a yanaşarak paraşütünü açtı. McFarlane, "Ben müdahale etmesem de paraşüt bir
süre sonra otomatikman açılacaktı. Ama durumu görünce ona yardım etmek istedim" dedi. McFarlane, Jones yere indikten sonra ambulans çağrılmadığını ve gencin annesi tarafından alınarak eve - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - ürüldüğünü söyledi.

Olayın Kasım ayında yaşandığı ancak görüntülerin Jones tarafından hafta sonunda internete yüklendiği belirtildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]