Derinliklerden gelen tuhaf yaratık
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_lcap96%Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_lcap1%Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_lcap1%Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_lcap3%Derinliklerden gelen tuhaf yaratık I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Derinliklerden gelen tuhaf yaratık

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Derinliklerden gelen tuhaf yaratık Empty Derinliklerden gelen tuhaf yaratık Salı 17 Şub. - 23:20:04

Yazar : EgzotikForum

-
-

Derinliklerden gelen tuhaf yaratık 1631591709951
Avustralya'da 30 yıldır balıkçılık yapan Garry Warrick'in ağlarına bu kez daha önce hiç görmediği türde bir balık takıldı.
Yıllardır bu işi yaptığını ancak ilk kez böyle bir balık gördüğünü anlatan Warrick iki ağzın da aynı anda hareket ettiğini söyledi. "Suyun derinliklerinde çok garip yaratıklar gördüm" diyen Garry Warrick "30 yıldır bu işi yapıyorum ama hiç böyle bir şey görmedim" diye konuştu.
Bu ilginç 
yaratığın bir benzeri çift ağızlı başka bir balık 2010 yılında Kanada'da bulunmuştu.

Derinliklerden gelen tuhaf yaratık 1632271335710

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]