Tırnak Batması hakkında dikkat
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_lcap96% Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_rcap 96% [ 915 ]
 Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_lcap1% Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_rcap 1% [ 7 ]
 Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_lcap1% Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_rcap 1% [ 6 ]
 Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_lcap3% Tırnak Batması hakkında dikkat I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 6.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:51:50

» 6.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:50:39

» Fenerbahçe de istiyordu! Shane Larkin kararını verdi, imzayı attı 4 yıl daha Anadolu Efes'te
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:46:21

» Sivasspor karşısında 2 gol atan Mauro Icardi'den maçın ardından Fenerbahçe'ye gönderme!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:41:29

» Bülent Uygun 6-1'lik mağlubiyetin ardından çok ilginç bir açıklamada bulundu! "Bilseydim Taha Akgül'ü getirirdim"
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:40:46

» Cengiz Ünder'den Fenerbahçe'ye veda ediyor! İtalyanlar yeni takımını bile açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:39:25

» Fenerbahçe'de İsmail Kartal'a yol göründü! Yeni hoca Mourinho... Ali Koç sözlü anlaşmaya vardı, sözleşme süresi bile belli
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:38:39

» Karadeniz derbisinde Samsunspor Trabzonspor'u tam 19 yıl sonra mağlup etti! Karşılaşmanın ardından saha içi karıştı... Uğurcan Çakır'dan Markus Gisdol'e saldırı
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:36:39

» Süper Lig ekibinden Gedson Fernandes için çift haneli transfer teklifi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:34:30

» ''Beşiktaş'ın mülklerini satacaklar" olay yaratan iddia...
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 6 Mayıs - 18:33:57

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tırnak Batması hakkında dikkat

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Tırnak Batması hakkında dikkat Empty Tırnak Batması hakkında dikkat Salı 3 Şub. - 20:58:35

Yazar : EgzotikForum

-
-

Merhaba Arkadaşlar ilk olarqk başımdan geçenleri anltqyım 
-Ameliyatı 5 gün önce oldum 
-İİlk önce böyle 8-9 tane iğne vuruyorlar bana vurdukları yerler parmağın her tarafı ayrıca baş parmakla orta parmak arasındanda vurdular
Sonrasını pek izleyemedim ama şöyle anlatayım ordaki tırnağı kesip eti alıyor bu aiamaya kadar güzel sonra titrete titrete birşey sokıyor oraya ne olduğunı yam gçrmedim lanet bişey zaten sadece prda ayağınız acıyor ve dikiş atıp temizliyorlar.. Güzelce sarıyorlar en sonda bir terlik veriyorlar terlik dar gelebilir ama yinede giyin siz ..

Eve geldik 2-3 saat ağrı olmuyor ondan sonra bqşlıyor ağrılar ama insana göre değişyor bazılarında zangır zangır ağrı yaparken bemde çok az ağrıdı ..
-ZZaten Minoset ve bir tane antibiyotik veriyorlar Minpseti vermezse istemryi unutmayın ... 

-İİlk 2 gün ağrı olacak 3.gün ise biraz ağrı olur sonra azalır ağrılar ama bu 1 hafta içerisinde dikişlrinize ve ayağınıza diklat edin ayrıca kanama olursa doktora gidin 

- Birde 2 günde bir pansuman yapıyor Pansumanı anlatayım İlk önce bi sıvı boşaltıyo su gibi galiba oksijenli su tam emin değilim sargı ıslanınca açıyor yaraya deyince acıyacaktır ama sonra tendürtiod ve 
oksijenli su döküyor ayaüınız acımıyor ama sargı beziyle sararkem yaranıza nasacağı için acıyabilir 

Ve yarın yinr pansumam var 10 güne kadarda dikişleri alacaklarını söyledilrr bakalım görelim neler olacak 

NOT: BENİM OLDUĞUM AMRLİYATTA TIRNAĞIM BATAN KISMINI ALFILAR VR KÖK HÜCRESİNİ SAKIN TIRNAÜINIZI AYAĞINIZ ÇOK KÖTÜ DURUMDA DEĞİLSE ÇEKTİRMEYİN 

SAĞLIKLI HAYATLAR DİLİYORUM HERKESE

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]