Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_lcap96%Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_lcap1%Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_lcap1%Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_lcap3%Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi Empty Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi Ptsi 26 Ocak - 16:58:08

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ünlü sanatçı Atiye önceki gün 212 AVM’de hayranlarıyla buluştu.

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU
Konser ve imza günü olarak düzenlenen etkinlikte hayranlarıyla bir araya gelen güzel sanatçı söylediği şarkılar kadar danslarıyla da AVM’ye gelenleri büyüledi.
Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi Atiye-sli-4
Farkındalık Stüdyosunun organize ettiği ve 1 saat olarak planlanan etkinlik Atiye’nin ‘Kuyruktaki insanlar bitine kadar bitirmem’ demesiyle tam 2 buçuk saate çıktı! Etkinlikte eline ve bileğine imza alanların sonu gelmezken, Atiye’ye bir hayranının hazırladığı, ‘Ebru, Alper haklı. Lütfen fazla şaapma =)’ yazılı dövizi tutarken adeta gülme krizine girdi. Bazı hayranlarıysa üzerinde ki gömleğini imzalattı. Atiye’nin binlerce hayranını arkasına alarak çektiği selfie oldukça ilgi çekti.
Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi Atiye-sli-3
Magazin muhabirlerinin sorularına da yanıt veren Atiye; ‘Ben imza günlerini çok seviyorum. Çünkü imza günlerinde hayranlarınla yakın olabiliyorsun, sohbet edebilmeyi seviyorum. Hadi imza verdim by by değil, diyalog kurmayı seviyorum ben. Çok eğlenceli geçiyor. ‘Atiye abla hangi parfümü kullanıyorsun?’ ‘Tokandan bende alabilir miyim?’ gibi sorular geliyor. Bunlar benim çok hoşuma gidiyor’ dedi.
Atiye ‘kuyruk bitmeden olmaz’ dedi Atiye-sli
Ayrıca; ‘Yakın bir tarihte ‘Sor’ parçasının klibini çekeceğiz. İlk defa slow bir parçaya klip çekeceğiz. O yüzden biraz fazla ince eleyip sık dokuyoruz. Çok iyi olması istediğim sürekli yeni fikirlerle yönetmenle bir araya geliyoruz. Yeni şarkılar yapım aşamasında. 5 tane kendi bestem var. Birinin sözleri yazıldı. Hatta yazın hit şarkısı olacak. Çünkü bayağı iyi bir şarkı oldu. Albüm çıkmadan önce mutlaka bir single çıkacaktır diye düşünüyorum’ diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]