Sahte Hoca Cenap Çetinkaya
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_lcap96%Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_lcap1%Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_lcap1%Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_lcap3%Sahte Hoca Cenap Çetinkaya I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sahte Hoca Cenap Çetinkaya

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sahte Hoca Cenap Çetinkaya Empty Sahte Hoca Cenap Çetinkaya Ptsi 19 Ocak - 19:00:16

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bir arkadaşın başına gelmiş gerçek bir hadisedir. konuyu okuduktan sonra eğer sosyal bir sorumluluk hissederseniz bu adi herifi, başörtüsü gibi dini değerlere hakaret, falcılık ve istismar gibi nedenleri gösterip bimer'e şikayet edebilirsiniz. 

beş yıl emek verdiğin bir günden bir güne hiç bir şekil de kalbini kırmadığım sürekli hüsnü zan beslediğim, verdiğim bütün sözleri yerine getirdiğim insanın ihanetini rezilce görmek içine dokunuyor. kasımın ortasın da bana yüzüklerini al diyor ben alıyorum sevgilim aralığın sonunda düğün tarihi alalım anam seni bekliyor diyor arkamdan çevrilen dalgaya bak. ekimden itibaren kendini sufi hocası sanan soytarıyla kuytu köşeler de bile değil, facebookta alanen flört ediyor, müritlerinin - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - ür nidaları arasın da. bizde kıza hüsnü zan besleyip düğün hazırlığı için sabahlara kadar bilgisayar başından kalkmıyoruz. arkadaş böyle alçakca ihanet olur mu ? ben hayatta olduğum sürece onlara huzur yok. soytarıların yüzünü görmek için sirkin bitmesini beklemek lazım.
kurduğu kadın kız, alem tezgahının bozulmasından o kadar korkuyor ki arkadaşlara söylemediği yalan kalmıyor. benle anlaşmış güya yazıyı editlemem için. niye ben senin gibi bir soytarıyla anlaşayım ? şimdi üç dört tane blog açıp seni orada ifşa etmeye devam edeceğim. ayrıca kızdan çok sonraları ayrılmışım güya. geçtiğimiz cuma ayrıldık soytarı. kasımın son haftası kıza gönderdiğim paranın dökümü var. evli olan bir kadına neden para göndereyim ben, sahtekar yalancı herif. sen benim dengimmisin ? seni neden kıskanayım ? çirkinliğinden yüzüne bakılmıyor. neyse kız yalancı, bu ondan yalancı birbirlerini bulmuşlar ama yakındır bu yalan ilişkinin ikisi açısından çok ağır sonuçlarının ortaya çıkması.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

arkadaşlar beni ve sizi sanırım cinleriyle yada başka güvendiği bir güçle tehtit etmiş. daha önce ki, rezilliklerini sildiği için belki siler diye resmini koydum. bu şarlatanın ismini ve face linkini vermek artık tamam oldu. sen önce kendine yardım et asalak herif. o kadar çirkinsin ki 25 yıl önce ki resmini koymaya başladın artık. kalbinin karanlığı suretine ve bedenine yansımış. dedem 70 yaşında öldü, yemin ederim senden daha genç ve güzeldi.
bu şarlatının ismi Cenap Çetinkaya gördüğünüz gibi.
face linki ise: https://www.facebook.com/cenap.cetinkaya.50?fref=ts

aslında nerden başlayacağımı bilemiyorum. sadece karmaşık duygular yaşıyorum. ben mersindenim evlilik hazırlığı yaptığım kadın istanbul'da öğretmendi. birlikte olduğum bu kadın zaten bana güven vermiyordu ama ben merhametim den hatalarını devamlı görmemezlikten geliyor başladık bir kere yarı yolda bırakmak adamlığa yakışmaz diyordum. ona öyle değer veriyordum ki, van depremin de kendisi kurtulmuştu eğer arkadaşlarıyla birlikte ölseydi ömrüm boyunca onun hatırasıyla yaşayacak kadar.... ben onun için hem maddi hem de manevi olarak bir lütuftum çünkü kendisi mesleği olan öğretmenlikten memnun değildi ama maddi zorluklardan dolayı ales'e hazırlanıp üniversiteye hoca olarak giremiyordu. bu nedenle google'dan çuvalla para kaldırırken onun geleceğine yatırım yapmak için ayırıyordum. ayrıca adamlık yapıp ona sahip çıkıyordum. konumuza gelecek olursak bu kadın facebookta uzun süre konuştuğu bana baba diye anlattığı oldukça düşkün, yardıma muhtaç ama ahmet hulusinin dostuyum ayağına belkide onunda USA olmasını fırsat bilerek müritlerini çevresine toplayıp ufak çaplı bir cemaat oluşturan biriyle devamlı görüşüyormuş. ben şüphelenmedim tabi zaten facebook hesabım yoktu kontrol edecek. neyse benden kasımın son haftasın da benden bir miktar para istedi gönderdim. o gün nerede olduğunu sordum kız arkadaşlarıyla buluşmaya gittiğini söyledi sonra bu öğlen senle bir şey konuşacağım dedi.
anlat derdin ne dedim: "sana daha önce babam olarak anlattığım cenap abime aşık oldum kalbime söz geçiremiyorum " dedi.
sonra bu cenap abisinin facebook sayfasına gireyim dedim ne göreyim.
bu adam yaşlı, çirkin ve düşkün haliyle 28 kasım da benim nişanlımla ve bir başka kızı yanına alıp sarılarak foto çektirmiş üstüne de büyük adanın resmini koyup "EY BÜYÜK ADA NELERE KADİRSİN" diye yazmış gülerek. yani kuşu kafase almış astroloji saçmalığı iki mevlana şiiriyle son vuruşu yaparak kendisine aşık ediyor. bu arada kuranı kerim de tamamen şirk inancı olarak anlatılan bu yıldız olaylarına benim eski kız arkadaş çok meraklı. geri zekalıyı çok uyardım ama beni dinlemedi. neyse çok şükür elim ayağım tutuyor, param da var ondan çok daha sağlam kız arkadaşlar bulurum. ama ben anası için üzülüyorum çünkü kendine bile hayrı olmayan yaşlı bir adam'ın iki süslü kelimesine güvenerek hayatını mahvetti. muhtemelen bir kaç ay sonra cinsel mana da istismara maruz kalacak ve aylar sonra düştüğü bataklık için derin pişmanlık yaşayacak.

dipnot: sahte mürşidimiz sayfasın da 28 kasımla ilgili bütün bilgileri silmiş, madem doğru bir adamsın madem hiç bir şey yok neden siliyorsun. 7 aralık 2014 tarihli yazısın da ise baya baya bana giydirmiş. (onu da silmiş) eski nişanlımız da yeni sevgilisinin haremine girmek için beni tanımadığını söylemiş. burada ki arkadaşların bazıları "alınma ama kız arkadaşın, şeyhinden daha kansızmış demiş" az bile söylemişler yalana bak, şu rezilliğe dönen dalgaya bak. yazık oldu ona nasıl bir pisliğin içine battığının farkın da değil. sen ciğeri beş para etmez menfaatci bir adam için zamanında senin sorumluluğunu almış birini satıyorsun. fazla uzun sürmez uyanması, işte o zaman pişmanlıktan kafasını duvarlara vuracak. bu arada yine aynı yazısın da sahte mürşidimiz beni cinleri yada kuantum gücüyle artık nasıl bir ucube inancı varsa beni tehtit etmiş. biri senin koluna girmeden ayağa kalkamıyorsan senin cinlerin önce sana yardım etsin sahtekar herif daha kendine hayrın yok ..... beynini yıkadığın müritlerin dışın da herkes senin ne mal olduğunu biliyor.
dipnot: canımı sıkan taraf üç aydır arkamdan, müritlerinin - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - ür nidaları arasın da flört etmeleri. yerim de taş olsa çatlar. ilahi adalet, onların birbirine düşmesini bana gösterecek inşallah. adamın yüzüne bakılmayacak kadar çirkin, ayakta zor duruyor nasıl bir mide varmış genç kızlar da düşmüşler peşine böylesine çirkin ve yaşlı adamın arkasından sürükleniyorlar.

dipnot: 27 kasım da dönen dolabı görmeyen arkadaşlar oldu dün gece sildi gelen tepkiler üzerine r10 da arkadaşlar baya galyana geldi karı kız muhabbeti benim nişanlıda onların sofralarına meze olmuş. tam rezillikti. işte şarlatanın sildiği resimlerden bir tanesi bu resim altın da ne reziklikler konuşuldu. arkadaşların hepsi okudu. bu ucubenin sevinmesi de zaten kuşu kafese aldığından. bir resim vardı benim nişanlımla sarıldığı onun altında müritleriyle olan rezil konuşmalarını yazmıyorum bile. benim eski kız arkadaşta ciğeri beş para etmez bir şarlatanların sofrasın da meze olmaktan gayet mutluydu ben göreceğim bir kaç yıl sonra halini ne durumlara düşecek.

bu şeref yoksunu herif her kıza olta atıyor kim gelirse ona çalışıyor. bu sefer olta dan benim eski kız çıkmış.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1507x880.

BU SOYTARININ İNANCI NE ?:
banada bir arkadaş gönderdi bu soytarının resimlerini. başörtüsüyle ve takke takan kendi halinde dedelerle dalga geçmek ne ola ? başörtüsünü kabul edersin yada etmezsin, cami'de takke takıp namaz kılan senden daha genç görünen dedeleri kabul edersin yada etmezsin. yani kadınlar senin peşinden gidecek ve göz zevkine göre açılıp saçılacak tövbe ya rabbi senin her kelimeni allah'ın emri olarak görecek, senle bütün gün cilveleşecek ve yıldızlardan haber almayı din edinecekler öyle mi ? git bir ayna da suratına bak, kalbinin çirkinliği o kadar büyük ki, suratına yansımış. bu soytarının peşinden giden kadar akılsız insan varmıdır. benim eski nişanlım gözde beyinsizin önde gideni orada bulunan kadınlar da gözdeyle yarışır.
yeni yeni türen 1000, 2000 kişilik sufizm cemaatlerinin önemli bölümü islamiyetle alakası yok kadınları etkilemek için astroloji, mevlana şiirleri .... adam profilinde ki rezilliklerin hepsini silmiş bir bakın bakalım ne kadar boş işlerin peşinde koşuyorlar. işte ne diyor: " 21:02 - 22:03 gezegenlerin bilmem nesi hadi dua saati atış serbest...." allah senin belanı versin. kuranı kerim'i aç oku böyle dua şekli mi var ? senin anlattığın totem, hurefe... anca akılsız beyinsiz kadın kızı ve fanatik erkek müritlerini kandırırsın.ben gözde'nin arkadaşlarını kontrol etmedim ama ahmet hulusi'nin görüşlerinin izinden gittiğini anlatırdı. cenap çetinkaya isimli soytarı zaten ahmet hulusinin dostuyum diye onun türkiye'de ki müritlerini tavlama peşine çıkmış. neyse ben gözdeye dedim bak bunların hepsi hurefe eğer dinini öğrenmek istiyorsan aç kuran oku. kuran da duanın kabulü ihlas samimiyet,iman ve bunların birleşimi olarak çalışmadan geçiyor. sen çalışmadan duaların nasıl kabul olacak ? şimdi bu soytarı çalışın dualarınız kabul olur demek yerine böyle gizemli gezegen saatleri veriyor ki, tövbe tövbe tanrı muamelemesi görsün.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1312x539.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]