Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım''
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_lcap96%Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_lcap1%Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_lcap1%Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_lcap3%Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım''

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçeli eski futbolcu Murat Yakın, futbol oynadığı döneme dair itiraflarda bulundu. Yaşadığı İstanbul depreminde başına gelen olayları anlatan Murat Yakın, yaklaşık 1 hafta boyunca arabada kaldığını söyledi.

Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' 18774235-728xauto

"ÇOCUKLUĞUM ÇOK ZOR GEÇTİ"

Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' 640xauto
Çocukluğuyla ilgili konuşan Murat Yakın, "Çocukluğum çok zor geçti. Ev işleriyle ilgilenmem gerekiyordu. Para kazanıp eve bakmak zorundaydım. Tercümanlık yaparak eve gelir sağlıyordum. Evin reisi gibiydim. Kardeşim Hakan'ın toplantılarına da ben katılırdım." dedi.

"HAYATIMDA HEP FUTBOL VARDI"

[size][size]
Fenerbahçeli eski futbolcudan 1999 Gölcük depremi itirafı! ''1 hafta arabada yaşamak zorunda kaldım'' 640xauto
Futbola giriş yapma hikayesinden de bahseden Murat Yakın, "Zorlu şartlara rağmen hayatımda hep futbol vardı. 17 yaşında ilk profesyonel sözleşmemi imzaladım. İlk parayla ailemin aldığı sosyal yardım paralarını geri ödedim." ifadelerini kullandı.

[/size][/size]

"1 HAFTA ARABADA YAŞADIM"

[size][size]
1999 Gölcük depreminde yaşadığı olayları anlatan Murat Yakın, "Bir gökdelenin 23. katında yaşıyordum. Deprem esnasında duvarlarda çatlaklar oluştu. Çok korkunçtu. Neredeyse 1 hafta arabada yaşadım. O günleri asla unutamıyorum." dedi.Fenerbahçe[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]