Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_lcap96%Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_lcap1%Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_lcap1%Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_lcap3%Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Temsilcimiz Eternal Fire, e-spor platformunda en popüler oyunlardan biri olan CS2'de son 3 Major şampiyonunu mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdı.

Eternal Fire, CS2'de tarih yazıyor tarih! Major'de çeyrek finale yükseldik 640xauto
Takımımızın kaptanı MAJ3R, "Bu yaşımda, kariyerimin zirvesinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Hiç pes etmedim. Çok denedim, çok çalıştım. Bugün sabah 7'de kalkıp rakibin oynadığı 5 haritayı izledim. Kendi kendime 'Oynadıkları her haritayı biliyorum. O gün bugün, pişman olmamalıyım' dedim. Galibiyetten dolayı çok mutluyum, destekleriniz için teşekkürler!" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]