Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_lcap96%Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_lcap1%Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_lcap1%Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_lcap3%Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kim Kardashian ve Bianca Censori Kanye West için bir araya geldi. Eski ve yeni eşin birlikte görüntülenmesi sosyal medyada gündem oldu.

Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı 18591346-728xauto
Kim Kardashian ve Bianca Censori, Kanye West'in partisinde ilk kez yan yana görüntülendi. Eski kocası Kanye ile uzun süre sorunlar yaşayan Kim Kardashian'ın eski kocasının yeni eşiyle birlikte görüntülendiğini görenler şoke oldu.
Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı 728xauto
Bunu beklemiyordum', ''Bilmiyorum ama bu çılgınca' yorumlarına sebep olan ikilinin dostane bir ilişki içinde olduğu söyleniyor. Ancak Kim yeni eşi bazı konularda ise net olarak uyarmasıyla gündemdeydi.

Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı 728xauto
Kim Kardashian müstehcen kıyafetleri ile gündeme gelen Censori'yi çocuklarının önünde bu şekilde giyinmemesi için uyarmıştı.

Bir kaynak, "Kim, Kanye'ye Bianca'nın çocuklarının yanında böyle giyinmesine asla izin vermemesi talimatını verdi" demişti.

Kanye yakın zamanda karısının tuhaf ve zaman zaman müstehcen kıyafet seçimlerini ve onun yarı çıplak fotoğraflarını Instagram'da yayınlama kararını savundu. O zaman ise akıllara Kanye'nin Kim ile birlikteyken Kim'i iddialı kıyafetleri konusunda uyardığı geldi.

Kim Kardashian birlikte oldukları dönemde "Kanye beni her zaman giydirdi. 2000'li yılların başlarında bana kelimenin tam anlamıyla tüm bu görünümleri ve tarzımın nasıl olması gerektiğini anlatan rastgele e-postalar gönderiyordu" demişti. Benzer durumu Bianca'nın da yaşadığı düşünülüyor.Kanye West'in eski ve yeni karısı yan yana! Kim Kardashian ve Bianca Censori'yi görenler şaştı kaldı 1080xauto

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]